Oriflame Sada NovAge Ultimate Lift

Doprava zdarma
Kód produktu: 28968 Výrobce: Oriflame
-41 %
Ušetříte
1 735 Kč
4 234 Kč
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
5 dnů
Ks

PŘEDSTAVUJEME VĚDECKÝ PRŮLOM VE Z PEVŇOVÁNÍ A LIFTINGU PLETI

Způsobuje ztráta pevnosti stárnutí vaší pleti? Ve vědecké studii Oriflame s názvemAgeReflect™ zaměřené na stárnutí pleti téměř 1000 žen odhalilo, že ztráta pevnosti a definice kontur pleti přidává roky k vašemu vnímanému věku. 

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Nyní je však čas vrátit pleti pružnost zpět. Představujeme NovAge Ultimate Lift, naši novou vyspělou řadu působící proti stárnutí. Ultimate Lift postupem času obnovuje pevnost a pružnost pletivýsledkem je skutečně vypnutý efekt, výraznější kontury obličeje a mladistvá pružnost.

NovAge Ultimate Lift. Pozoruhodný vědecký průlom ve zpevňování a liftingu pleti.
Všech šest produktů v této sadě je vyvinuto tak, aby spolupůsobily v harmonii jako součást Omlazujícího rituálu péče o pleť a vytvářely tak ten nejlepší možný efekt zdokonalení pleti. Sada obsahuje čisticí péči, pleťovou vodu, oční krém, sérum, denní a noční krém. Značka NovAge využívá to nejnovější z vědy v kombinaci s extrakty z rostlinných kmenových buněk a nabízí vynikající omlazující účinky.

Použití:
Krok 1: Čištění Vyčištění pleti od make-upu, odumřelých buněk a dalších nečistot umožní lepší vstřebání a optimální účinnost vaší péče o pleť. Vyhlazující odličovací mléko aZjemňující pleťová voda NovAge zanechají pleť čistou, hluboce vyživenou a hydratovanou.
Krok 2: Oči Pleť kolem očí je jemná a potřebuje speciální péči. Vyspělý Oční liftingový krém Ultimate Lift je speciálně vyvinut tak, aby této citlivé oblasti poskytl naše výkonné technologie.
Krok 3: Sérum Koncentrované liftingové sérum Ultimate Lift je vyvinuto tak, aby pleti poskytlo účinnou koncentraci technologií a zvýšilo efekt denního a nočního krému.
Krok 4: Lifting Vyspělý Denní liftingový krém Ultimate Lift obsahuje SPF 15, který pomáhá chránit pleť před fotostárnutím během dne, zatímco Noční liftingový krém Ultimate Liftposkytuje odpočívajícím pleťovým buňkám extra hloubkové vyživení během spánku.

Složení:
Základem řady NovAge Ultimate Lift je naše revoluční patentovaná technologie AspartoLiftzískaná z aminokyselin. Ztrátu pevnosti pleti z větší části způsobuje tuhnutí dermálních fibroblastů, které snižuje jejich schopnost slučovat elastin. Podle našich vědeckých studiíAspartoLift obnovuje jejich pružnost tak, že fungují jako buňky o 20 let mladší.

Dotazy uživatelů

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*