Oriflame Sada NovAge Time Restore

Doprava zdarma
Kód produktu: 28972 Výrobce: Oriflame
-41 %
Ušetříte
1 765 Kč
4 264 Kč
2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH
5 dnů
Ks

NOVÁ GENERACE PÉČE O ZRALOU PLEŤ

Skutečná krása nespočívá v dokonalosti; jejím základem je sebevědomí a schopnost cítit se dobře ve vlastní kůži

Zobraz detailní popis

Detailní popis

Představujeme novou řadu NovAge Time Restore – převratnou omlazující péči o pleť. Rituál péče NovAge Time Restore mění definici zralé pleti a pomáhá vám vypadat stejně mladě, jako se cítíte. 

NovAge Time Restore poskytuje zralé pleti vše, co potřebuje k tomu, aby vypadala skvěle. 

Všech šest produktů v této sadě je vyvinuto tak, aby spolupůsobily v harmonii jako součást Omlazujícího rituálu péče o pleť a vytvářely tak ten nejlepší možný efekt zdokonalení pleti. Sada obsahuje čisticí péči, pleťovou vodu, oční krém, sérum, denní a noční krém. Značka NovAge využívá to nejnovější z vědy v kombinaci s extrakty z rostlinných kmenových buněk a nabízí vynikající omlazující účinky.

Značka NovAge využívá to nejnovější z vědy v kombinaci s extrakty z rostlinných kmenových buněk a nabízí vynikající omlazující účinky.

Skutečná krása nespočívá v dokonalosti; jejím základem je sebevědomí a schopnost cítit se dobře ve vlastní kůži. Představujeme novou řadu NovAge Time Restore - převratnou omlazující péči o pleť. Rituál péče NovAge Time Restore mění definici zralé pleti a pomáhá vám vypadat stejně mladě, jako se cítíte.

Dotazy uživatelů

Produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Napište hodnocení
*
*